Покрај Тиквешко Езеро најдено е тело на починат маж

Loading...

Покрај Тиквешко Езеро најдено е тело на починат маж

Информацијата е потврдена но за жал нема многу детали. Мажот е пронајден во атарот на селото Ресава. Портпаролот на СВР од Велес, Додевски потврди дека 71 годишен маж е пронајден мртов.

Повеќе информации се очекуваа по увидот во полицискиот билтен.

Почна судењето за „Шпанските скали“

 

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...