Полицаец го патосираше фраерот со Ферари, за овој потег заслужува награда (ВИДЕО)

Loading...

Едно интересно видео од современиот западен свет, односно од Соединетите Американски Држави. Во САД како што може да забележиме законите и правилата важат за сите. Типот што погрешно си го паркирал своето Ферари, а притоа сака да им се фраери на полицајците си го доби заслуженото. Дали еден ден во Македонија ќе видиме ваков настан?

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...