Полицаец од Балтимор е суспендиран откако нокаутираше протестантка, која пак го шамараше неговиот колега

Loading...

Полицаец од Балтимор е суспендиран откако нокаутираше протестантка, која пак го шамараше неговиот колега. Видеото е преземено од Даили Мејл

Ако се погледне внимателно жената два пати без мерка го удри полицаецот. И најверојатно немаше да се смири да не беше нокаутирана

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...