Полицаец спаси тригодишно бебе (ВИДЕО)

Loading...

Полицаец од Флорида кој не бил на должност, слушнал викотници и видел нешто невообичаено додека се возел со автомобил.

Кога видел дека од другата страна две жени молат за помош излегол и се обидел да му помогне во што не успеал и веднаш заминал кон болница.

По укажаната помош малото бебе било спасено …

loading...
Loading...