Полицискиот час ќе трае од 21 до 6 часот, ќе се применува од утре!

Полициски час од 21 – 06 часот наутро е најновата мерка што вечерва ја изгласа Владата по предлог на Комисијата за заразни болести, пропратено со дополнителни мерки, рече на прес … Продолжи со читање Полицискиот час ќе трае од 21 до 6 часот, ќе се применува од утре!