Полицијата се повлекува пред налетот на демонстрантите во Белград (пратете во живо)

Loading...

Полицијата се повлекува пред налетот на демонстрантите (пратете во живо)

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...