Полицијата упадна на „КОРОНА оргија“ во Тајланд организирана од туристи од Англија

Loading...

Полицијата упадна на „КОРОНА оргија“ во Тајланд организирана од туристи од Англија и истата ја растури. Учесниците се приведени.

Во средата вечер на островот Пукет со упад на локалната полиција била спречена забава со многу дрога, алкохол и локални проституки од страна на туристи од Англија.

Додека цел свет е во борба со корона вирусот и секаде важи полициски час, а и на Тајланд, тројцата британци Џорџ Х., Сол Џ. и Александар М. решиле да си приредат секси забава во хотелот. Сепак не си поминаа убаво.

Не е познато дали се пуштени од притвор.

Алкохолот во собата каде што упадна полицијата
Алкохолот во собата каде што упадна полицијата

Прочитајте уште и:

Филипче: нови 72 случаи на КОРОНА ВИРУС во Македонија, вкупно сега се 555 заразени

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...