Полицијата ја приведе Катица Јанева?

Loading...
Голем број полицајци го опколија домот и ја затворија улицата во скопската населба Козле каде живее Катица Јанева, јавува ТВ “Телма“.
Како што дознава ТВ “Телма“ во тек е приведување на специјалната обвинителка која вчера даваше исказ пред Обвинителството за случајот “Рекет“.

 

loading...