Популарната пејачка „уловена“ во необично издание, вишокот килограми си го прави своето…

Loading...

Познатата пејачка Кели Кларксон ковија што во 2002-та година победи на американски идол, денес целосно е сменета.
Кели Кларксон, одредено време беше во центар на јавноста, а сега била фотографирана додека во тренирки шетала на плажата, а на себе носела и шешир и очила за сонце.
Пејачката веќе подолго време има вишок килограми…


Таа своевремено изјавила:
„Мојот број килограми варира. Некогаш повеќе јадам, некогаш повеќе тренирам. Постојано го менувам конфекцискиот број кој што го носам…

Кога луѓето ќе почнат да ја коментираат мојата телесна тежина, секогаш велам дека тоа не е нивни проблем, тоа е мој проблем. Се хранам здраво и нездраво, не се трудам да ослабнам или пак да се здебелам“ – изјавила таа.

loading...