Поранешниот на Анастасија стана татко, а поранешната на Вељко која е негова сестра го возврати ударот- еве што им порачаа

Loading...

Поранешното момче на Анастасија Ражнатовиќ Костадин Терзиќ денеска го изнесе својот наследник од болница заедно со сопругата.
Имено неговата свршеница Валентина и наследникот Вук денеска излегоа од болница и заминаа во својот семеен дом.


Сестрата на Костадин која исто така е поранешна девојка на Вељко веднаш сподели фотографии од внукот и му посака добредојде на него во домот.
За потсетување парот станаа родители на 24 јули, а двајцата судбоносното „ДА“ требаше да го изговорат во јуни годинава во еден белградски луксузен ресторан, но поради пандемијата сето тоа беше одложено.


Според многумина објавувањето на бебето веднаш по породувањето е возвраќање на ударот на семејството Ражнатовиќ кое веднаш го објави во јавноста Жељко.

loading...