Поранешното момче на Цеца и Наташа Беквалац се ожени

Loading...

Се ожени Владимир Вуксановиќ (31) со згодната Латиноамериканка со која беше во врска околу една година.
Парот според српските медиуми се венчал пред два дена во Белград и тоа во кругот на најтесното семејство и најблиските пријатели.
Неговата убава сега веќе сопруга е бремена па парот морал што поскоро да се венча.
Инаку тој на јавноста и ја претстави новата девојка минатиот септември додека парот беше на летување во Грција.
За потсетување Владимир се прослави во реалното шоу „Срвајвер“, а потоа беше во кратка врска со Цеца и Наташа Беквалац.

 

 

 

 

 

 

loading...