Порно-актерката која руши рекорди на сајтовите за возрасни испрати порака до Доналд Трапм: “Тој повеќе не е недопирлив, но на САД и се заканува насилство и смрт. Погледнете што ми пишуваат овие луѓе сега…“

Пронајдете не на следниве мрежи: