Порно кралот успешно се опоравува по операцијата

Loading...

Познатиот порно актер Рон Џереми успешно закрепнува по анеуризмата што ја претрпе минатата недела и заради што живото му беше доведен во опасност.

Во телефонски разговор за ТМЗ, 59 годишниот глумец појасни дека сега не би бил меѓу живите да не биле одличните доктори кои му го спасиле животот.
Џереми дури и се пошегувал, изјавувајќи дека се чувствува како во порно филм, во улога на пациент, опкружен со згодни сестри.
Тој појасни дека анеуризмата ја предизвикале прекумерната тежина и високиот притисок.
Џереми додаде дека на болничкиот персонал му поделил многу автограми.
 
Makфакс
Познатиот порно актер Рон Џереми успешно закрепнува по анеуризмата што ја претрпе минатата недела и заради што живото му бе

loading...