Последната фотографија на Коби Брајант, сликана од фан непосредно пред полетувањето на хеликоптерот

Loading...

Последната фотографија на Коби Брајант, сликана од фан непосредно пред полетувањето на хеликоптерот…
Тринаесет годишниот фан не можел да претпостави дека ова ќе биде една од последните фотографии на великанот на кошарката. 

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...