После раскинувањето никој не може да ја препознае: Милица Тодоровиќ бледа како крпа и преполовена ги загрижи фановите

Loading...

Српската пејачка Милица Тодоровиќ е една од многуте пејачки кои имаат направено многу промени откако се на естрадата.
Но, последната нејзина промена речиси како да ги загрижи фановите.
Имено таа откако раскина со актерот Петро Стругар видно ослабе и започна нов лист во животот, додека тој видно ги накачи своите килограми, пишуваат српските медиуми.
Таа на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии од прославата на роденденот на нејзината колешка Славица Чуктараш каде фановите веднаш ја забележаа нејзината нова фигура.


Дел од фановите веќе се загрижија и и порачаа на пејачката да си најде ново момче под итно.

loading...