После толку долго време Карлеуша проговори – Еве зошто е лута на Цеца

Loading...

Јелена Карлеуша се присетува дека на почетокот на кариерата нејзината колешка Цеца Ражнатовиќ немала убави зборови за неа и оти не и дала никаква поддршка.


Цеца и рекла дека никогаш нема да успее во шоу бизнисот и оти е дебела.
-Се сеќавам дека Цеца ми рече дека никогаш нема да бидам ѕвезда. Ми рече дека добро пејам но оти сум дебела. Тука се зафркна.Дали е некој роден да биде ѕвезда тоа се гледа, се присети Карлеуша.

loading...
Loading...