ПОТОП: Мицковски изсфиркан на протестите денеска (видео)

ПОТОП: Мицковски изсфиркан на протестите денеска (видео)

Денеска Мицковски дојде со голема свита и десетици бодигарди на протестите. Но беше пречекан со погрдни извици. Уа, Мицковски п*дер скандираа во позадина на мегафон, како што може да се види и слушне…

Огромно обезбедување за Мицковски. Никој не кажува колку тоа чини на дневна основа. И секако од што се плаши лидерот на БЕЛАТА ПАЛАТА?

подолу погледнете го видеото:

Видеото е на ТВ КЛАН

https://fb.watch/ehhvm-0TyR/

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.