ПОТПОЛНО ГОЛА МИЛИЦА ПАВЛОВИЌ: Се соблече пред камера во ЛУКСУЗЕН хотел и го покажа своето заносно тело!

Loading...

Пејачката Милица Павловиќ објави фотографија на која е целосно гола и особено го воодушеви посилниот пол.
Имено, Милица позираше во када во луксузен хотел и не носеше облека, а фотографијата ја објави на Инстаграм и ги фасцинираше фановите.
Милица ја врза косата, се соблече и позираше во када гледајќи во спротивен правец од објективот и уште еднаш собра бројни комплименти.
Да се потсетиме, Милица сними љубовни сцени со актерот Милош Тимотијевиќ, а неодамна откри како се снашла во овие улоги и раскажа анегдота од снимањето.

loading...
Loading...