ПОТРОШИЛА 2.500 ЕВРА ЗА ЕДНО ПОПЛАДНЕ! По лудиот роденден, Сораја се пофали со НОВАТА ОБЛЕКА!

Loading...

Сораја се „поднови“.
Сораја Вучелиќ неодамна го прослави својот 35 роденден во Истанбул, а го прослави на јахта и во скап пентхаус кој го украси по своја желба.
Се шпекулираше дека за гала забавата искеширала неверојатни 300.000 евра, а после тоа се почастила со нови парчиња облека и обувки.
Сораја на својот Инстаграм сподели нови парчиња од светски познатиот бренд кој штотуку ги купила, а нивната вкупна вредност е речиси 2.500 евра!
Нови, кожени ракавици и чизми нешто над коленото се „вселиле“ во гардероберот на старлетата, а таа на своите обожаватели им го покажала секој детал.
Погледнете:

loading...
Loading...