Почина Неда Арнериќ

Loading...

Како што дознаваме, во својата 67 година од животот почина Неда Арнериќ. Ја пронашол нејзиниот брат.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...