По бомбите за Мицковски бомба и за Заев. Пракса стана да се корумпираат преку разговори „политичките елити“

Loading...

По бомбите за Мицковски бомба и за Заев. Пракса стана да се корумпираат меѓусебно преку прислушувани разговори „политичките елити“.

Заев се огради со тврдење дека во разговорот е интервенирано. За жал истото на времето го тврдеше и Груевски…

Претходно беа објавени неколку бомби за Мицковски:

Мицкоски ги исклучи осумте пратеници за „предавство на партијата и државата“, но сепак тајно со нив соработувал потоа

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...