По загубата на бебето раскинаа Анастасија и Немања?

Во медиумите на големо се шпекулира за крајот на врската меѓу Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ.
Точно е дека наследничката на Цеца се врати во Србија, а причината за тоа сите ја гледаат во траумата од загубата на бебето.

Некои, додуша, заминувањето на убавата Таша од домот на фудбалерот го сметаат за реакција на сите болни настани, но имаше и такви кои се посомневаа во раскинување на врската со Немања.

За среќа, се е во најдобар ред помеѓу пејачката и спортистот. Се сакаат како првиот ден, можеби и повеќе.
Болката поради прекинот на бременоста уште повеќе ги спои, без проблемите да ја нарушат нивната врска, за што најдобро сведочат фотографиите кои фудбалерот ги споделува на својот Инстаграм последните денови.

Пронајдете не на следниве мрежи: