По Инстаграм драмата помеѓу Северина и Игор веќе се е јасно: Којиќ сподели фотографија и потврди, „ова не се мери со лајкови“

Loading...

Долго се зборуваше дека во бракот на Игор и Северина не цветаат рози, па во еден момент и се отследиле еден со друг на социјалните мрежи.
После разните приказни дека се разделиле, бидејќи Игор сакал да живее со родителите и со сопругата под ист покрив, а на Северина тоа не ѝ се допаднало, Којиќ ја прекина мистеријата со најновата објава на Инстаграм.
Тој објави фотографии на кои најпрво тој ја бакнува Северина во образ, а потоа таа него, а под фотографиите напиша:
„Љубов која не се мери со следење и лајкови. Мојот ангел, најубавата душа и најдобрата мајка на светот.“

 

View this post on Instagram

 

Ljubav koja se ne meri like-om i follow-om. Moj andjeo,najlepsa dusa i najbolja majka na svetu.

A post shared by Igor Kojić (@igorkojic) on

loading...