ПО МАЛДИВИТЕ ОТИДЕ ВО РАЈОТ МЕЃУ ХОЛИВУДСКИТЕ ЅВЕЗДИ: А еве со кого ужива Анастасија сега!

Не се задржува долго во Србија.
Иако само што се врати од Малдиви во средината на март, Анастасија Ражнатовиќ повторно ги спакува куферите и се упати кон Мексико!
Овој пат во женско друштво – со неколку другарки.
Веднаш штом пристигнаа на луксузната дестинација, заминаа на плажа, каде уживаа да пијат коктели на лежалките, а Анастасија сподели и неколку снимки.
Тоа е добро познатото одморалиште Тулум каде летуваат холивудските sвезди, а како што најдовме на Интернет, ноќевање во хотелот во кој престојува Анастасија се движи од 500 до 1.150 долари.
Погледнете како ужива ќерката на Цеца со своите пријателки:

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.