ПО ПРИЧЕСТУВАЊЕТО ВО ХРАМОТ РАЖНАТОВИЌ НА КУП: Цеца јаде јајце, Анастасија снима, а тука е и Богдан

Loading...

Пејачката ги испочитува сите обичаи.
Светлана Цеца Ражнатовиќ се причести синоќа, 1 мај, во храмот Свети Сава во Белград, во друштво на членовите на семејството.


Цеца дошла во придружба на нејзиното момче Богдан, синот Вељко, внукот Жељко, ќерката Анастасија, како и сестрата Лидија Ококољиќ и нејзиното семејство. Светлана не се оддели од малиот Жељко, кого го носеше, а потоа го држеше во скутот.
После тоа, Анастасија објави видео во кое Цеца јаде јајце, а Богдан ужива покрај неа.

loading...