ПО СКАНДАЛОТ: Дарко Лазиќ фатен на ОВА МЕСТО – пејачот го смени имиџот, но не се откажува од старите навики!

Екипата на „Папарацо лов“ го фати пејачот Дарко Лазиќ за време на снимањето на спотот, а она што сите веднаш го забележаа е дека тој направил промена на себе.
Имено, би се рекло дека Дарко ја имал истата реакција како жените кога ќе им се случи нешто значајно во животот, па по раскинувањето со Барбара Бобак ја офарба косата.
Интересно е што Дарко е фудбалски голман во новиот спот, а во оваа прилика ги покажа своите вештини на теренот.
Мораше да се загрева пред натпреварот, а пред да почне да снима се напи чаша алкохол. Јасно е дека не ги променил старите навики.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.