По скандалот Карлеуша добила посебен подарок, од кого – не кажува

Јелена неодамна се врати од Кина, каде беше во посета на сопругот Душко Тошиќ, за да сними емисии од “Ѕвездите на Гранд“ и да го прослави роденденот на својата мајка Дивна.
Таа се огласи на Инстаграм со фотографија на која се гледаа црвени рози и порака која гласеше:
“Најдобра освета секогаш е среќно да тргнеш понатаму и да ја пуштиш кармата да го направи останатото.
Се чини Јелена има голема поддршка, а од кого точно, не се изјасни.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.