По тепачката на Вељко пред домот на неговата сопруга во Титл се огласи Анастасија со видео снимка- нејзината порака е јасна!

Loading...

Во медиумите вчера се појави вест дека Вељко Ражнатовиќ наводно бил приведен и сослушан во полиција поради наводен инцидент во Титл.
Како што пишуваат српските медиуми некаде околу 16:20 часот во Титл по кратка расправија наводно дошло до физички напад помеѓу Вељко Ражнатовиќ и К.С (36).
На инцидентот и претходела расправија помеѓу група млади и Ражнатовиќ.
Четворица млади лица во алкохолизирана состојба дошле пред домот на неговата сопруга во Титл каде бил Вељко Ражнатовиќ и потоа започнала прво расправијата, па физичката пресметка со едно од младите лица.
Досега никој не се огласи од семејството Ражнатовиќ, освен неговата сестра Анастасија која со фановите вчера доцна во ноќта сподели видео како е на прошетка во Нови Сад каде живее со своето момче.
Според многумина со ова видео на кое таа се смее потврдува дека во нивниот дом не се случува ништо невообичаено освен доаѓањето на новиот член во домот.

loading...