По хирушкиот зафат прв пат ги истакна градите: Цеца пристигна во Скопје и се пофали на Инстаграм

Loading...

Српската ѕвезда Цеца Ражнатовиќ во јануари оваа година драстично ги смали своите гради преку хирушки зафат. Од тогаш па се до денес пејачката одбегнуваше да носи деколте и да ги истакнува градите.


Но овој пат пејачката за прв пат откако ги смали градите објави фотографија директно од Скопје.
Фотографијата ги воодушеви фановите, а по кој повод пејачката е дојдена во Македонија се уште не се знае.

loading...