По ќерката и мајката во бикини, Цеца во ТАНГА на Малдивите

Откако Анастасија отпатува во Дубаи, нејзината мајка Светлана Цеца Ражњатовиќ отпатува на Малдивите.
Ансатасија денес обајви фотографија во сребрено бикини, а нејзината мајка седната на песокот во танга.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic)

Двете се среќно заљубени, но она што ни го привлече вниманието е описот на фотографијата која ја постираше Цеца.
-Уживам! Но подготвувам и едно големо изненадување, а наскоро ќе откријам за што се работи… напиша Цеца.

Пронајдете не на следниве мрежи: