Празничните фотографии на македонските ѕвезди

И покрај тоа што 2020 беше една од најтешките години што ги паметиме, сепак за годината што ни претстои сите веруваме во подобро и имаме надеж за поубави денови.
Токму во тој дух се и празничните пораки и фотографии на повеќето од македонските познати личности, кои ги споделија на социјалните мрежи, а дел од нив ви презентираме во продолжение:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lozano (@vlatkolozanoski)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kaliopi (@kaliopi_official)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vasil Zafircev (@vasilzafircev)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ilina Arsova (@ilina_arsova)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dadar (@dadaralex)

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.