Првата сериозна кавга меѓу Александра и Филип – За што се работи?

Александра Пријовиќ, неколку месеци пред венчавката, закажала настапи, но не очекувала дека нејзиниот сопруг ќе побара од сопствениците на клубовите да ја запишат како госпоѓа Живојиновиќ, објавија српските медиуми.
Брачниот пар долго разговарал за презимињата, а додека пејачката сакала кариерата да ја продолжи под девојачкото презиме, Филип се спротивставувал.


Сепак, иако на некои флаери за настап, Александра веќе не е Пријовиќ, а тоа звучи чудно за нејзините фанови, пејачката се уште дефинитивно нема одлучено како ќе се претставува пред публиката во иднина.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.