Првиот сопруг на пејачката и почина, а вториот и забранува да побара помош околу новородениот син

Loading...

Пејачката Гога Секулиќ се породи на 11 декември минатата година во приватна болница во Цирих, а веќе некое време медиумите во соседството пишуваат дека нејзиниот сопруг Урош не дозволувал да изнајмат дадилка за малиот Василиј Андреј.
Бидејќи јавноста долго шпекулира на оваа тема, пејачката реши да се огласи во врска со ова прашање.

 

View this post on Instagram

 

Ljubav ??? @urosbjj @veracitysrbija

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on


-Се пишуваше дека не ми дава да имаме дадилка, не е дека не ми дава, вели пејачката во српската емисија „Ексклузив“.

 

View this post on Instagram

 

Moje ??? @urosbjj

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on


Таа додава дека тој сметал дека почетокот е најдобро родителите да бидат со своите бебиња.
Гога која во Цирих дошла со својата сестра пред 20 години и се навикнала секаде да се вози со автомобил во Белград, вели дека таму најпрактично е да се оди со трамвај, но и најповолно.

loading...