Првично се пофали дека е негативна: Цеца позитивна на корона

Loading...

Цеца Ражнатовиќ е позитивна на корона вирус.
Фолк ѕвездата првично направи серолошки тест од венска крв, кој покажал дека е негативна.
Сепак после тоа таа направила и ПЦР тест, кој се прави така што се зема примерок од брис од грло и нос.
Резултатот сепак кажал дека Цеца е позитивна на корона вирусот.

Семејството не може да си дојде при себе: Фризерот на Цеца ја заразил неа и Вељко со коронавирус!

 

loading...