Први фотки од ќеркичката на Енрике Иглесијас и Ана Курникова

Loading...

Пред неколку дена, братот на Енрике, Хулио, ја откри веста дека Ана Курникова се породила со третото дете.

 

View this post on Instagram

 

My Sunshine 01.30.2020

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on


Тие оставија 2 недели приватност за семејството да ужива во среќните моменти, а сега парот ја потврди веста.

 

View this post on Instagram

 

01.30.2020

A post shared by Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova) on


Близнаците Луси и Николас добија сестричка, а среќните родители објавија фотки од малечката ќеркичка направени веднаш по раѓањето.

 

View this post on Instagram

 

My Sunshine 01.30.2020

A post shared by Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova) on


Во описот на фотките напишаа „Моето сонце“ и го ставија датумот наа раѓање – 30.01.2020.

loading...