Прв смртен случај во Евроинституциите предизвикан од КОРОНА ВИРУСОТ

Прв смртен случај во Евроинституциите предизвикан од КОРОНА ВИРУСОТ

Портпаролката на Европскиот парламент изјави: – За жал, можам да ви потврдам дека еден член на персоналот на Европскиот парламент починал од последиците на „ Ковид-19 “.

Таа истовремено не го откри идентитетот на вработениот.

ЕУОбзервер извести дека се работи за машко во свои рани 40 години. 

Повеќе информации и анкети можете да најдете на нашата Фејбук страница!!!

Па потоа прочитајте уште и ова:

Прашање на денот: Дали се сложувате со предлогот ДА СЕ УКИНЕ ФИНАНСИРАЊЕТО НА ПАРТИИТЕ за оваа година! Еве како одговоривте

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.