Пред и по корекциите: Каде Богдана Ражнатовиќ изгледа поубаво?

Loading...

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ, Богдана Ражнатовиќ денес изгледа прекрасно. Таа на само еден месец по раѓањето на синот Жељко, изгледа подобро од било кога.
Но, на социјалните мрежи се појави фотографија на која има две фотографии од младата мајка. На истите се гледа дека таа има направено неколку корекции на своето лице, но што мислите вие. Дали и беа потребни овие корекции на Богдана? На која фотографија ви изгледа поубаво?

loading...