Пред и по корекциите: Каде Богдана Ражнатовиќ изгледа поубаво?

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ, Богдана Ражнатовиќ денес изгледа прекрасно. Таа на само еден месец по раѓањето на синот Жељко, изгледа подобро од било кога.
Но, на социјалните мрежи се појави фотографија на која има две фотографии од младата мајка. На истите се гледа дека таа има направено неколку корекции на своето лице, но што мислите вие. Дали и беа потребни овие корекции на Богдана? На која фотографија ви изгледа поубаво?

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.