Преслаткото бебе не може да престане да се смее додека јаде шлаг

Прашајте ја која било мајка и ќе сфатите дека е скоро невозможно да се нахранат малите деца, дури и кога им е понудена омилената храна. Децата е тешко да се задоволат, но не и ова преслатко бебе. Ова видео со бебе кое ужива во храната, туку и неконтролирано се смее од среќа, ќе ви ги освои срцето веднаш и ќе ве натера да се за вљубите во него. Ова вирално видео е премногу слатко за да го пропуштите!

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.