Принцот Џорџ наполни 7 години, ова се сликите кои ги објави Кејт Мидлтон

Loading...

Војводата и војвотката од Кембриџ објавиле две нови фотографии од принцот Џорџ, а со цел одбележување на неговиот седми роденден.
Фотографиите, се објавени во пресрет на неговиот родендено кој беше вчера на 22 јули, а направени се од неговата мајка, Кејт Мидлтон.
-Војводата и војвотката од Кембриџ се пресреќни што можат да споделат две нови фотографии од принцот Џорџ пред неговиот седми роденден, се наведува во соопштението.

loading...