Прија и Филип Живојиновиќ имаат повод за прослава пред прослава, а честитките веќе почнаа да пристигнуваат

Познатата пејачка Александра Пријовиќ сподели фотографија на Инстаграм која воодушеви многумина.Имено, таа се сети на годишниот одмор во Париз со својот сакан Филип Живојиновиќ каде направија и селфи, а за тоа имаше посебна причина.
Во прашање е годишнина од нивната врска, па Прија му испрати важна порака:
Среќна годишнина љубов.Те сакам“ – беше кратка Прија во пораката, додека Живојиновиќ опиша малку подетално како започнала нивната љубов.
Пред 5 години и испратив порака на една девојка.И оттогаш секој ден.Среќна годишнина мамо“ – напиша Филип, а Прија кусо му врати со коментар: „И јас тебе тато“!

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.