Пријовиќ се „опушти“ па откри во каков раскош живее со синот на Брена

Пејачката Александра Пријовиќ и нејзиниот сопруг Филип Живојиновиќ го чуваат својот приватен живот далеку очите на јавноста.
Доказ за тоа е дека ниту една новинарска екипа досега не била во нивниот дом, за разлика од многуте пејачки кои ги отвораат вратите на своите домови.

 

View this post on Instagram

 

😋

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on


Сепак неодамна таа „се опушти“ и сподели фотографија позирајќи во дневната соба, додека друг кадар од домот откри и нејзиниот сопруг Филип кој позираше пред големото огледало.


Според ова може да се забележи дека во нивниот дом доминираат црно белите тонови, а на ѕидовите секаде има семејни фотографии.
Доказ дека парот ги сака темните работи се врната маса и гарнитура за седење, погледнете.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.