Пријовиќ ја отвори сезоната, се соблече во мини бикини на јахта

Пејачката Александра Пријовиќ пред неколку дена отпатува на одмор, а на својот Инстаграм профил објавува фотографии кои мажите ги оставаат без здив.
Таа официјално ја отворила сезоната за капење, објавувајќи фотографии во костим за капење со кои го покажа своето совршено тело.
Александра на социјалните мрежи доби многи комплименти за својот изглед.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.