Продавачка нокаутираше полицајка и побегна

Loading...

Продавачка нокаутираше полицајка и побегна. Предупредување, видеово може да ве вознемири.
Продавачка на улица која била фатена дека продава без дозвола, во близина на пазарот во Белград, нокаутираше припадничка на Комуналната милиција. На социјалните мрежи се појави видео од инцидентот, на која се гледа како жената ја удира полицајката со тупаница.

Продавачка нокаутираше полицајка

Продавачка нокаутираше полицајка

Gepostet von Puls24.mk am Sonntag, 12. Januar 2020

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...