Пронајден е Наум Петревски

Loading...

Како што претходно јавивме Наум Петревски во водите на Сиднеј беше на кратко загубен во невремето што наишло, кога биле на риболов. Но, сега е извесно дека се вратиле и дека сите на бродот се живи и здрави. Ова е потврдено од Зуица Лазова сопругата на Наум.
Драго ни е што оваа драма се затвора без последици.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...