Протест во Солун против Преспанскиот договор вечерва

Loading...

Голем број здруженија вечерва протестираа во Солун против Преспанскиот договор. Погледнете го видеото и фотографиите кои ја доближува атмосферата. 

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...