Протече домашното видео на свршеницата на Дарко Лазиќ- додека овој детаљ таа го држеше во рацете пејачот и порача само едно нешто

Loading...

Пејачот Дарко Лазиќ и неговата идна сопруга Марина Гагиќ која неодамна му го подари второто дете на пејачот, заедно се преселени од родното село на пејачот Брестаќ во стан во Белград.
Парот сега ужива во новиот дом, но со оглед на тоа што станот е се уште нов тие се уште го средуваат.
Дарко на својот Инстаграм профил со фановите сподели како неговата понежна половина му помага во средувањето на домот.
Имено Марина го бушеше ѕидот со бушалка додека тој ја снимаше целото време.
„Љубовта моја се знае да прави“, напиша пејачот.

loading...