ПУЛС24 анкета: ДАЛИ СТЕ ЗА ИЛИ ПРОТИВ ДОПОЛНИТЕЛНИТЕ РЕСТРИКЦИИ ШТО ДЕНЕСКА БЕА ВОВЕДЕНИ?

Loading...

ПУЛС24 анкета: ДАЛИ СТЕ ЗА ИЛИ ПРОТИВ ДОПОЛНИТЕЛНИТЕ РЕСТРИКЦИИ ШТО ДЕНЕСКА БЕА ВОВЕДЕНИ?

На Фејсбук страната на ПУЛС24 поставивме прашање:

Дали се сложувате со НОВАТА целосна забрана на движењето или не, ПОСЕБНО ЗА ВИКЕНД?
Ако да стиснете лајк, ако сте против ова дополнително стегање од владата стиснете луто човече.

 

Анкетата се одвива во моментов и ако сакате да се произнесете КЛИКНЕТЕ ТУКА или КЛИКНЕТЕ сликата погоре!

Прочитајте уште и:

Од среда полицискиот час ќе трае од 16 до 5, за викендите 24 часовна забрана за движење!

Најчесто поставуваните прашања за коронавирусот и ризиците во бременоста

Радио станици на Пулс24

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...