Путин кратко и јасно даде насоки како да се третираат профитерите во кризни времиња (видео)

Loading...

Путин кратко и јасно даде насоки како да се третираат профитерите во кризни времиња (видео)

Цените нараснаа нагло па не интересираше како да реагираме, запраша соговорничката. На што Путин одговори: – ЗЕМЕТЕ ИМ ГИ ЛИЦЕНЦИТЕ ЗА РАБОТА!!

Putin ukinuo licence ljekarnama koje dižu cijene zaštitnih maski za lice

Putin kaznio one koji dižu cijene zaštitnih maski za lice.

Gepostet von Index Video am Montag, 23. März 2020

Повеќе информации и анкети можете да најдете на нашата Фејбук страница!!!

Па потоа прочитајте уште и ова:

КОРОНАВИРУС: Состојба во државата (24 март 2020) (графикон). Вкупно 148 заразени

 

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...