Ракети на Хамас погодија автобус во градот Холон, Израел (видео)

Loading...

Ракети на Хамас погодија автобус во градот Холон, Израел (видео)

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...
Loading...