РАНА ПОД ГРАДИТЕ! Ана Николиќ со ШОК фотографија

Loading...

Ана Николиќ ги загрижи обожавателите кога објави фотографија на која позира во крвав фустан, меѓутоа, пејачката откри дека снима спот.
Ана Николиќ е активна на социјалните мрежи, а со еден пост ги шокираше сите свои следбеници.
Имено, Ана на својот Instagram профил објави фотографија на која беше во фустан, со замотана глава, а под градите имаше рана и крв!
На многумина не им беше јасно за што точно станува збор, но, Ана подоцна објасни дека снима спот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

loading...